برو به محتوا


توضیح‌های حقوقی


 دویچه وله

صدا و سیمای برون مرزی آلمان

آدرس: Kurt-Schumacher-Straße 3
D-53113 Bonn

Tel. +49.228-429 0
Fax +49.228-429 3000

feedback.bobs@dw.de

مدیرعامل:

پتر لیمبورگ

توسعه برنامه و نوآوری

اِلن شوستر

مسئول پروژه:

کابریل گونزالس زوریلا

پترا فوکسل

مسئول فنی:

کارترینا کورته

هیئت تحریریه

Zahi Alawi

Carlos Albuquerque

Yuniman Farid

José Antonio Gayarre

Isha Bhatia

Anita Grabska

Arafatul Islam

Basak Sezen

Tamara Wackernagel

Yan Jun

Nataliia Sokolovska

Mahmood Salehi

Sean Sinico

تذكرهایی در مورد مسئوليت و حق استفاده

با همه كنترل‌هائى كه هيئت تحريريه اين مسابقه انجام مى دهد، دويچه وله هيچ مسئوليتى در قبال مضمون لينک‌‌ها بر عهده ندارد. مسئوليت مطالب و مضامين وبلاگ‌هائى كه از طريق حضور در اين مسابقه لينک خورده‌اند بر عهده صاحبان آن است.

دويچه وله به روز بودن اطلاعات سايت خود را كنترل می‌‌كند، با اين حال هيچ‌گونه ضمانت و مسئوليتى در قبال اطلاعات سايت‌هائى كه در اين مسابقه شركت کرده‌اند، ندارد. علاوه بر اين دويچه وله اجازه دارد اطلاعات در رابطه با مسابقه بين‌المللى وبلاگ نويسى را تغيير دهد و يا تكميل نمايد. استفاده بدون مجوز، تكثير و پخش مطالب اين سايت اكيدا ممنوع است.

حفاظت از اطلاعات

براى ما حفاظت از اطلاعات شخصى شما از اهميت بسزائى برخوردار است، به همين منظور در اين قسمت لازم ديدم در ذيل براى شما تشريح نمائيم كه چه اطلاعاتى و به چه منظورى در موقع بازديد شما از سايت ما جمع آورى می‌شود.

اطلاعات شخصى

اطلاعات شخصى اطلاعاتى مثل نام و نام خانوادگى واقعى شما، آدرس و يا شماره تلفن هستند كه به هيچ عنوان جمع آورى و ضبط نخواهند شد. جمع آورى و ضبط اين اطلاعات كه ارائه آنها داوطلبانه مى‌باشد، فقط در چارچوب پيشنهاد نامزدى يک وبلاگ و يا شركت در مسابقه صورت می‌گیرد.

چه اطلاعاتى جمع آورى می‌شوند

اطلاعاتى كه با مراجعه شما به سايت ما و براى مدت زمان محدود جمع آورى می‌شوند شامل:

 –  آدرس آى پى و اطلاعات سيستم مراجعه كننده.

– صفحه‌ها و بخش‌هائى كه شما در سايت ما به آن مراجعه مى‌كنيد.

– سايت و يا وبلاگى که شما از طريق لينک آن‌ها به ما مراجعه كرده‌ايد.

– تاريخ، ساعت و مدت مراجعه شما به سايت ما.

–   ميزان و مقدار اطلاعاتى كه شما به آن مراجعه كرده‌ايد.

–  مشخصات مراجعه كننده.

 – مشخصاب مرورگر وب (web browser) و سيستم عامل.

اطلاعات جمع آورى شده فقط مصرف تكنيكى، بهتر شدن كار ما و خواست‌هاى مراجعه كنندگان را دارند. شخص سوم به اين اطلاعات دسترسى ندارد و اين اطلاعات فروخته نخواهند شد. علاوه بر اين، از اين اطلاعات براى ارسال تبليغات توسط شخص ثالث استفاده نخواهد شد.

امنيت

ما همه تلاش تكنيكى و ادارى خود براى حفظ امنيت اطلاعاتى كه مربوط به شما مي‌شود را انجام خواهيم داد تا اين اطلاعات مورد سو استفاده قرار نگيرند و يا مفقود نشوند. اطلاعاتى كه ما جمع‌آوری می‌کنیم در اختيار عموم قرار نخواهد گرفت و آنها با حفظ شرايط امنيتى به ضبط می‌رسند.

در مورد شبکه‌های اجتماعی
در این سایت پلاگین‌های شبکه‌های اجتماعی Facebook, Twitter, Vkontakt و  OpenID نصب شده‌اند. وقتی شما از طریق این شبکه‌ها وارد سایت ما می‌شوید، بین براوزر شما و این شبکه ارتباط  برقرار و ورودتان به سایت ما توسط شبکه اجتماعی به ثبت می‌رسد. به اطلاعتان می‌رسانیم که اطلاعات جمع‌آوری شده توسط این شبکه‌ها در اختیار ما قرار نمی‌گیرد. برای کسب اطلاع بیشتر در زمینه حفاظت از اطلاعات و داده‌ها می‌توانید به این آدرس‌ها مراجعه کنید:

 https://www.facebook.com/about/privacy/

http://twitter.com/privacy

http://openid.net/get-an-openid/

http://vk.com/help.php?page=terms

 ­ راه حقوقى

از طريق راه حقوقى حق كسب جايزه وجود ندارد. اين امر هم در مورد برندگان و هم در مورد شركت كنندگان صدق می‌کند. امكان ارجاع به مراجع قضائى نيز وجود ندارد.

. 2016 Deutsche Welle, All rights reserved ©