برو به محتوا


رای‌گیری تا روز سوم ماه مه ادامه دارد!


رای‌گیری آنلاین برای انتخاب بهترین‌های چهارده زبان در جایزه بابز تا روز سوم ماه مه ادامه دارد.

تقلب شانسی ندارد

تاکنون در جریان اخذ رای در چند زبان تلاش‌هایی برای “تقلب” صورت گرفته است که با شناسایی آی‌دی‌ها این‌ آرا باطل شده‌اند. با ابطال این آرای تقلبی، شمارش نمایش داده شده آرا در بعضی از زبان‌ها تغییر کرده‌اند. ما یک‌ بار دیگر تاکید می‌کنیم که درستی آرای اخذ شده از سوی دویچه وله لحظه به لحظه کنترل و شمار آن سپس بر روی صفحه قرار می‌گیرد. اطلاعات بیشتر را اینجا بخوانید.

 

نشست هیئت داوران

برندگان سه موضوع عمومی: “تغییر اجتماعی”، “حریم خصوصی و امنیت اطلاعات” و همچنین “هنر و رسانه” در نشست هیئت بین‌المللی داوران که در برلین برگزار می‌شود، انتخاب می‌گردند. برندگان این سه موضوع به اجلاس جهانی رسانه‌ها که از سوی دویچه وله بین روزهای ۲۲ تا ۲۴ ژوئن در شهر بن برگزار می‌شود، دعوت می‌شوند.

برای همه کاندیداها آرزوی موفقیت داریم!

به رای‌گیری ۲۰۱۵ خوش آمدید!


Buzzer-Bobs-2015_Milestoneposting_600x240pxانتخاب با شما است: ۷۰ فینالیست در ۱۴ زبان به مرحله نهایی Bobs در سال ۲۰۱۵ راه یافته‌اند. با رای شما “People’s Choice Award” بهترین‌های هر زبان برگزیده می‌شوند.

بیش از ۴۸۰۰ کاندیدا از سراسر جهان به جایزه امسال دویچه وله معرفی شدند. هیئت بین‌المللی داوران پس از کار سخت و نفس‌گیر بررسی پیشنهادهای دریافت شده، لیست نهایی نامزدها در همه موضوعات را معرفی کرد که در این‌‌جا از آن‌ها تشکر می‌کنیم.

قوانین شرکت در رای‌گیری بسیار ساده است: شما می‌توانید در هر ۲۴ ساعت یک بار، در رای‌گیری شرکت کنید و رای دهید. نامزد‌هایی که بیشترین آرا را در پایان بدست آورند، برنده خواهند شد. اطلاعات بیشتر را در اینجا بخوانید.

برندگان سه موضوع دیگر که همه ۱۴ زبان در آن نماینده‌ دارند در اوائل ماه مه در نشست هیئت داوران در برلین برگزیده می‌شوند. منتخبین هیئت داوران برای شرکت در اجلاس جهانی رسانه‌ها که در روز ۲۳ ژوئن در شهر بن برگزار می‌شود به آلمان دعوت می‌شوند و جوائز در مراسمی رسمی به آن‌ها اهدا می‌شود.

برای همه کاندیداهایی که به مرحله نهایی راه یافتند آرزوی موفقیت داریم.

سپاس‌بیکران از شما


Bobs-2015_Milestoneposting_600x240pxاز اینکه کاندیداهای خود را برای جایزه بین‌المللی دویچه وله در سال ۲۰۱۵ معرفی کردید، سپاسگزاریم. امسال بیش از ۴۸۰۰ کاندیدا برای شرکت در جایزه “بهترین فعالین آنلاین” داشتیم. همانطور که می بینید ما در حال جمع‌وجور کردن لیست کاندیداها هستیم.

حالا چه می‌شود؟

در روزهای آینده هیئت بین‌المللی داوران لیست همه کاندیداها را دریافت می‌کند و پس از بحث و بررسی، نامزدهایی که به مرحله نهایی راه پیدا می‌کنند را در موضوعات مختلف معرفی می‌کنند.

از دیگران بیاموزیم!

از روز نهم آوریل تمامی نامزدهای مرحله نهایی در همه موضوع‌ها و ۱۴ زبان معرفی می‌شوند. ما همه نامزدها در سه موضوع‌ عمومی که ۱۴ زبان در آن نماینده دارند را به زبان فارسی معرفی می‌کنیم. شاید در میان آن‌ها وبلاگ، پروژه و یا وب‌سایتی با موضوعی وجود داشته باشد که بتوان از ایده آن در دنیای مجازی فارسی زبان استفاده کرد.

رای‌گیری و جایزه هیئت داوران

از روز نهم آوریل شما می‌توانید با شرکت در رای‌گیری آنلاین بهترین‌ فعالین فارسی زبان را انتخاب کنید. این رای‌گیری در روز سوم ماه مه به پایان می‌رسد. شما می‌توانید هر ۲۴ ساعت یک‌بار در رای‌گیری شرکت کنید. در روز دوم ماه مه، هیئت داوران در برلین اجلاس خود را برگزار می‌کند و در این اجلاس برندگان در سه رشته‌ عمومی پس از معرفی هر نامزد، بحث و بررسی و از طریق رای‌گیری، انتخاب می‌شوند.

روز نهم آوریل را فراموش نکنید! آرای شما تعیین کننده است.

هنوز فرصت باقی است!


01-Starting-NOW_Bobs-2015_Milestoneposting_600x240pxشما هنوز تا روز پنج‌شنبه (۱۲ مارس/ ۲۱ اسفند) ساعت ۱۲ به وقت اروپای مرکزی برای معرفی کاندیداهایتان فرصت دارید.

آیا شما وبلاگ و یا پروژه‌ای را می‌شناسید که در راه آموزش، برابری زن و مرد، محیط زیست و یا موضوعات دیگری در زمینه تغییرات اجتماعی فعالیت می‌کند؟ آیا شما اخیرا با وبسایتی برخورد کرده‌اید که در زمینه حفاظت از اطلاعات در اینترنت و آنتی فیلترینگ اطلاع‌رسانی می‌کند؟ یا اینکه وبسایتی را می‌شناسید که با ابزار دیجیتال در زمینه هنری فعال است؟

دویچه وله در یازدهمین دوره جایزه بابز علاوه بر این موضوعات بدنبال بهترین فعالین آنلاین در چهارده زبان نیز هست. تا فرصت باقی است، کاندیداهای خود را برای دریافت جایزه بین‌المللی دویچه وله معرفی کنید.

1 2 3 4 5 6