До змісту


Турецький журналіст Седат Ергін отримає премію DW “За свободу слова”


Ergin2

Ми вітаємо головного редактора турецької щоденної газети “Hürriyet” Седата Ергіна, якому присуджено премію DW “За свободу слова”. Про це в четвер, 21 квітня, оголосив генеральний директор DW Петер Лімбург.

Проти журналіста триває судовий розгляд через обвинувачення в образах на адресу президента Ердогана. Справу проти нього порушено через те, що в одній зі своїх статей він нібито висміяв промову Ердогана після нападів курдських бойовиків на турецьких солдатів.

“Седат Ергін і його колеги мусять щодня боротися за незалежну журналістику і свободу преси. Для цього вони наражаються на значний ризик”, – вважає Петер Лімбург. Deutsche Welle присудила Ергіну премію “За свободу слова” як представнику сотень турецьких журналістів, які змушені працювати за схожих важких обставин.

Більше інформації – тут: http://dw.com/p/1IZT2

Важлива інформація щодо голосування


Шановні користувачі,

останніми роками сайт The Bobs раз у раз активно “штурмують” під час голосування з метою вплинути на результати конкурсу.

Щоб не допустити маніпуляцій, наша технічна служба перевіряє окремі голоси, які видаються підозрілими (у кожній номінації можна віддати голос за одного фіналіста раз на 24 години). Після перевірки, якщо з голосуванням усе гаразд, голоси зараховуються.

Окрім того, останнім часом ми отримали від вас кілька повідомлень про технічні несправності під час голосування. Якщо таке трапляється, радимо оновити сторінку і використовувати сучасний браузер (Chrome, Firefox, Safari). Якщо проголосувати все-таки не вдасться, будь ласка, повідомте нашу технічну службу за адресою service@dw.com. У листі просимо вказувати час, часовий пояс, тип операційної системи та назву браузера.

Дякуємо за розуміння!

Ваша команда #thebobs16

Голосуйте за фіналістів #thebobs16


160330_thebobs16_milestoneposting_vote_now_600x240pxНа участь у #thebobs16 ви надіслали понад 2300 заявок. Наше міжнародне журі ретельно розглянуло всі та обрало 126 фіналістів конкурсу. До національних номінацій обрано по п’ять проектів. До кожної з міжнародних номінацій увійшли 14 ініціатив – по одній кожною мовою конкурсу. Міжнародні номінації #thebobs16 – це “Найкраща соціальна ініціатива в мережі”, “Найкраща інновація”, “Культура і мистецтво” та “Громадянська журналістика в мережі”.

Тепер час вирішувати вам. Голосування почалося! До 2 травня запрошуємо обирати на цьому сайті проекти, які вам найбільше подобаються. Ініціативи з найбільшою кількістю голосів здобудуть перемогу в національних номінаціях The Bobs 2016. Журі теж голосуватиме і вирішить, які проекти переможуть у міжнародних номінаціях. Для цього члени журі зберуться наприкінці квітня в Берліні.

Як голосувати

Використовуйте одну з форм реєстрації, які ви бачите вгорі сторінки. У кожній номінації ви можете віддати свій голос один раз на 24 години. Щоб швидше дізнаватися про всі новини The Bobs, будьте з нами на Facebook та Twitter конкурсу, а також на Facebook і Twitter української редакції DW.

Переможців у міжнародних номінаціях ми запросимо на церемонію нагородження до Бонна, яка відбудеться в червні під час Deutsche Welle Global Media Forum. Deutsche Welle і The Bobs уже 12 років поспіль нагороджують людей і проекти, що втілюють ідеали свободи слова та онлайн-активності, які підтримує наша медіакомпанія.

“Ми вітаємо всіх номінантів The Bobs 2016. Це честь – нагороджувати стільки самовідданих людей, які важко працюють на передовій соціальних змін і свободи слова”, – сказала заступниця керівника відділу інноваційного програмування DW Юлія Бернсторф.

Члени журі про The Bobs

The Bobs робить акцент на соціально значущих ініціативах, які справді змінюють світ на краще, вважає член журі The Bobs для української мови, директорка Інституту масової інформації Оксана Романюк.Учасники конкурсу можуть привернути міжнародну увагу до своїх проектів і проблем, які існують у їхніх країнах”, – каже вона.

Нагород за досягнення у сфері свободи слова, захисту прав людини, традиційної журналістики та технологій існує багато, додає член журі The Bobs для англійської мови та виконавча директорка міжнародного онлайн-проекту Global Voices Джорджия Попплівел. “Але я не знаю інших конкурсів з подібним охопленням і масштабом”, – резюмувала член журі.

Голосування стартує 31 березня


imageПонад 2300 заявок із усього світу надійшло для участі в цьогорічному #thebobs16. Ми дякуємо всім учасникам за велику цікавість до конкурсу!

Усі заявки розгляне наше міжнародне журі. Кожен член журі оцінюватиме заявки своєю мовою і вирішуватиме, які проекти вийдуть до фіналу.

31 березня стартує онлайн-голосування, під час якого ви зможете голосувати в усіх номінаціях і таким чином вирішити, які проекти здобудуть призи публіки. У голосуванні зможуть брати участь усі. Воно закінчиться 2 травня.

Тим часом журі обере переможців у чотирьох міжнародних номінаціях. 29 і 30 квітня журі зустрінеться в Берліні для дискусій і голосування за переможців. Перелік усіх лауреатів #thebobs16 – за версією журі та версією публіки – ми оголосимо 2 травня.

Журі береться до роботи, а ми з вами почуємося 31 березня, коли почнеться голосування! Залишайтеся з нами 😊