До змісту


Голосування триває до 3 травня


Відкрите онлайн-голосування за фіналістів #thebobs15 триває до 3 травня. До цього дня ви можете визначити переможців у 14 мовних номінаціях конкурсу (Вибір користувачів: найкраща сторінка українською та інших).

Шахраї не мають шансів

Серед голосів, відданих за фіналістів #thebobs15, наші ІТ-фахівці виявили декілька фіктивних. Такі голоси ми анулювали, внаслідок чого в деяких номінаціях відбулися зміни в “турнірній таблиці. Звертаємо увагу на те, що справжність кожного відданого голосу автоматично перевіряється кілька хвилин після голосування. Після цього голос зараховується. Інші деталі щодо перебігу голосування можна прочитати тут.

Журі обере переможців у трьох міжнародних номінаціях

Переможців у міжнародних номінаціях (“Найкраща соціальна ініціатива в мережі“, “Приватність і безпека“, “Мистецтво та медіа) обере на початку травня міжнародне журі. Лауреатів цих номінацій ми запросимо на церемонію нагородження до Бонна, яка відбудеться в рамках Deutsche Welle Global Media Forum (22-24 червня).

Бажаємо всім фіналістам успіху і тримаємо за них кулаки! Запрошуємо голосувати за проекти, які вам подобаються!

 

Запрошуємо голосувати за фіналістів-2015!


Buzzer-Bobs-2015_Milestoneposting_600x240pxПропонуємо вам чималий вибір: до фіналу The Bobs вийшли 70 проектів 14-ма мовами світу. Голосуйте до 3 травня на цьому сайті за проекти, які вам подобаються. Ви і тільки ви вирішуєте, хто переможе в номінації “Вибір користувачів – найкраща сторінка українською” та інших мовних номінаціях конкурсу.

Цьогоріч для участі в The Bobs було номіновано понад 4800 проектів. Міжнародне журі добряче попрацювало, щоб обрати фіналістів. Ми дякуємо членам журі за це.

Тепер – слово за вами :) Правила голосування дуже прості: у кожній номінації можна віддати один голос за одного фіналіста раз на 24 години. Проекти, що наберуть найбільше голосів, стануть переможцями за версією користувачів. Детальніше про правила конкурсу читайте тут.

Переможців трьох міжнародних номінацій The Bobs обере міжнародне журі на початку травня в Берліні. Ми запросимо цих лауреатів до Німеччини. Вони відвідають Deutsche Welle Global Media Forum у Бонні та отримають призи на церемонії нагородження 23 червня.

Залишайтеся з нами і голосуйте за фіналістів The Bobs до 3 травня :)

Дякуємо за ваші пропозиції!


Katze

Ми вдячні за всі пропозиції для The Bobs 2015. Цьогоріч ви номінували для участі в конкурсі понад 4800 кандидатів.

Що далі?

Протягом наступних тижнів наше міжнародне журі матиме чимало роботи. Спершу члени журі розглянуть усі запропоновані веб-сайти, блоги і проекти, а потім вирішать, які проекти потраплять до фіналу в кожній номінації конкурсу.

Дозвольте вас надихнути!

З 9 квітня 2015 року ви зможете прочитати про всіх фіналістів усіх номінацій на цьому сайті. Захопливі проекти та ідеї, які надихають, часто можна знайти не тільки вашою рідною мовою, а й іноземними. Усі проекти-фіналісти всіх мов конкурсу будуть представлені на цьому сайті щонайменше англійською мовою. А для проектів-фіналістів трьох міжнародних номінацій ми опублікуємо короткі описи кожною з 14 мов The Bobs.

Призи за версією користувачів та міжнародного журі

У 14 мовних номінаціях ви зможете голосувати на цьому сайті, починаючи з 9 квітня. Ідеться про номінації “Вибір користувачів: найкраща сторінка українською” (а також англійською, німецькою, французькою та всіма іншими мовами конкурсу). Переможців мовних номінацій обираєте ви. Відкрите онлайн-голосування закінчується 3 травня.

Міжнародне журі збереться 2 травня в Берліні, щоб обрати переможців за версією журі. Призи за версією журі будуть вручені тільки в трьох міжнародних номінаціях. Члени журі обговорять у Берліні проекти-фіналісти і разом оберуть переможців простою більшістю голосів.

Залишайтеся з нами і голосуйте з 9 квітня за проекти, які ви захочете підтримати!

Останній шанс: пропонуйте своїх кандидатів!


Bobs-2015_Milestoneposting_600x240pxЗалишилися лічені години для того, щоб запропонувати найцікавіші, захопливі й інформативні блоги, сайти та інтернет-ініціативи для участі в конкурсі The Bobs – Best of Online Activism!

Ви знаєте онлайн-проект, присвячений питанням освіти, соціальної рівності, охорони здоров’я, захисту довкілля чи важливим суспільним змінам? Ви нещодавно дізналися про мобільний додаток чи інформаційний портал, який допомагає захищати приватне життя й особисті дані інтернет-користувачів? Ви знайшли спосіб захистити свої комунікації в мережі? Чи, може, вам відомо про творчий онлайн-проект, у якому соціально значущі теми представлені так цікаво й інформативно, як на жодному іншому сайті? Пропонуйте своїх кандидатів!

Ми також шукаємо найкращий проект українською мовою на актуальні й суспільно важливі теми. Ми приймаємо заявки до 13:00 12 березня за українським часом!