До змісту


Голосування триває до 7 травня!


Відкрите онлайн-голосування в The Bobs триває до 7 травня. Вам вирішувати, хто отримає призи від публіки у 20 номінаціях конкурсу.

Шахраювати не вдасться

Якщо сьогодні ви зайшли на сайт конкурсу й побачили, що лічильник голосів показує менше, ніж було вчора, не дивуйтеся. За правилами конкурсу, кожен користувач інтернету може проголосувати один раз за 24 години в кожній номінації. Однак цьогоріч ми виявили велику кількість нечесно відданих голосів за окремих фіналістів. Ці голоси наші ІТ-фахівці вилучили з підсумків голосування.

Віднині ми перевірятимемо кожен відданий голос на відповідність правилам конкурсу. Стежте за актуальними результатами голосування на нашому сайті. Додаткову інформацію можна прочитати у Правилах.

Журі обере переможців на початку травня

Окрім того, кожен проект-фіналіст може стати переможцем в одній із шести головних номінацій за версією міжнародного журі. Долю цих призів журі вирішуватиме незалежно від результатів голосування користувачів. Для цього журі збереться на початку травня в Берліні.

Переможців The Bobs за версією журі ми нагородимо в Бонні під час медіаконференції Deutsche Welle Global Media Forum 30 червня 2014 року. 

Підтримуйте своїх фаворитів! Голосуйте в The Bobs щодня!

Голосування почалося!


Bobs-2014

Міжнародне журі обрало 154 фіналістів конкурсу інтернет-активізму The Bobs. Це означає, що тепер слово за вами! Із 2 квітня по 7 травня на цьому сайті триває відкрите інтернет-голосування за фіналістів. Таким чином ви вирішуєте, які проекти буде визнано цього року найкращими за вибором користувачів.

Журі обрало фіналістів серед понад 3000 заявок, які ви надіслали. Ми дякуємо вам за креативні пропозиції та журі за велетенську, але цікаву роботу! Без вас усіх конкурсу не існувало б. До речі, нині The Bobs виповнюється десять років.

Вже чули про Першу вовняну війну?

Кілька слів про фіналістів. Усі чули про Першу світову війну. А про першу вовняну? “Перша вовняна війна” – так називається мегапроект французької блогерки, яка створює у 2014 році серію мініатюр на тему Першої світової за допомогою… плетених вовняних ляльок. Цю ініціативу номіновано серед “Найкреативніших та найоригінальніших”.

Серед серйозніших фіналістів – проект “Є люди” про щоденних героїв українського Євромайдану; петиція з вимогою надати політичний притулок викривачу американських спецслужб Едварду Сноудену, яку підписали понад мільйон людей; соцмережа “Lantern”, яка дозволяє обходити інтернет-цензуру та багато інших.

Щоб ознайомитися з цими проектами, не потрібно володіти 14-ма мовами The Bobs. Ми пропонуємо вам короткі описи всіх фіналістів українською мовою і запрошуємо в невеличку всесвітню подорож навколо інтернет-активізму.

Прості правила голосування

Із 2 квітня по 7 травня ви можете голосувати за проекти, які вам сподобаються. У кожній номінації можна віддати голос один раз на добу. Голосувати може кожен. Фіналісти, що отримають найбільшу кількість ваших голосів, здобудуть призи публіки. Детальніше про це читайте у “Правилах”.

Усіх переможців конкурсу The Bobs – за версіями журі та користувачів – буде оголошено 7 травня. Переможці за версією журі запрошуються до Німеччини, щоб узяти участь у міжнародній медіаконференції Deutsche Welle Global Media Forum та отримати призи на церемонії нагородження 30 червня. Голосуйте за фіналістів The Bobs! Їм дуже потрібна ваша підтримка!

Голосування стартує 2 квітня


Bobs-2014

Дякуємо всім за заявки для участі в The Bobs-2014. Цьогоріч ми отримали від вас понад 3000 пропозицій.

Що далі?

Протягом кількох тижнів міжнародне журі матиме чимало роботи. Спершу наші експерти переглянуть усі номіновані веб-сайти, блоги та проекти, а потім вирішать, хто стане фіналістами номінацій нашого конкурсу.

Дозвольте вас надихнути…

Починаючи з 2 квітня 2014 року, ви зможете побачити на цьому сайті перелік усіх фіналістів у всіх категоріях. Цікаві проекти та ідеї, що надихають, можна знайти й іншими мовами та в інших країнах. Читайте у квітні про фіналістів усіх мов конкурсу – ми опублікуємо інформацію про нихукраїнською.

Обирайте своїх фаворитів та голосуйте за них на цьому сайті. Голосування триватимез 2 квітня по 7 травня. Ви обираєте переможців за версією користувачів у всіх номінаціях!

Призи від журі

Міжнародне журі зустрінеться 4 та 5 травня в Берліні, щоб обрати переможців у шести міжнародних номінаціях. Члени журі дискутуватимуть два дні та визначатимуть переможців відкритим голосуванням і простою більшістю голосів.

Залишайтеся з нами! Боротьба за призи The Bobs-2014 почнеться вже 2 квітня.

Запропонуй кандидатів для The Bobs-2014!


Bobs-2014_Submit now

Перегони почалися! Віднині й до 5-го березня ми приймаємо пропозиції для участі в десятому конкурсі The Bobs-2014. Реєструйтеінтернет-проекти, блоги та веб-сайти – свої та своїх друзів.

Як і раніше, ми шукаємоактивних людей та цікаві проекти, створені для зміцнення свободи слова, захисту прав людини та розвитку громадянського суспільства в різних країнах.

Хто може брати участь?

Номіновані веб-сайти мають бути написані однією з 14 мов конкурсу: українською, англійською, арабською, бенгальською, гінді, індонезійською, іспанською, китайською, німецькою, перською, португальською, російською, турецькою або французькою.

Вони повинні бути у вільному доступі, тобто без обов´язкової реєстрації та паролів. У майже всіх конкурсних номінаціях можна реєструвати інтернет-проекти будь-яких форматів. Для вашої фантазії та креативу немає меж:пропонуйте для участі в The Bobs блоги, Facebook-сторінки, Twitter-акаунти, Youtube-канали, подкасти тощо. Єдиний виняток: одна з головних номінацій – “Найкращий блог”. У нійми нагородимо саме блог. Детальніше про це – в розділі Правила.

Наш козир – багато мов

Списки всіх зареєстрованих для участі проектів ми передамо міжнародному журі. Цього року в нас чимало нових облич. Експертка від України – Вікторія Сюмар, відома громадська активістка та телеведуча. Від Туреччини судитиме експерт з нових медіа Еркан Сака, від Іспанії – правозахисницяРената Авіла, від Бразилії -телеведучий і колумніст Але Юсеф, від Франції – один із найуспішніших камерунських блогерів Флоріан Нґімбіс, від Індонезії – психолог Аліса Вахід, а від Індії – інтернет-активістка Рогіні Лакшане.

15 членів міжнародного журі оцінять ваші пропозиції та оберуть фіналістів. Перелік фіналістівми оприлюднимо на цьому веб-сайті 2 квітня. Про всіважливі дати The Bobs читайте в розділі Етапи конкурсу.

Переможці поїдуть до Німеччини

Імена переможців, яких оберуть журі та користувачі, ми оголосимо 7 травня 2014 року. Переможців за версією журі запросимо на медіаконференцію Deutsche Welle Global Media Forum до Бонна (30 червня – 2 липня). Головна тема цьогорічної медіаконференції – “Від інформації до участі – виклики для медіа”.

Хештег ювілейного конкурсу The Bobs – #thebobs14. Будемо раді отримати ваші відгуки на Facebook та Twitter!