До змісту


Про конкурс


The Bobs – це відомий міжнародний конкурс для блогерів, активістів та журналістів, які своєю діяльністю виступають за вільне висловлювання думок і захист прав людини в інтернеті. Deutsche Welle організовує The Bobs, починаючи з 2004 року.

The Bobs – єдиний у світі справді міжнародний конкурс, на якому нагороджуються креативні та сміливі веб-проекти поза мовними й культурними бар’єрами. The Bobs – це компетентний вказівник на тлі величезної різноманітності мережних ініціатив.

Конкурсні мови The Bobs – арабська, бенгальська, китайська, німецька, англійська, французька, гінді, індонезійська, перська, португальська, російська, іспанська, турецька та українська.

Незалежне міжнародне журі обирає переможців у чотирьох міжнародних номінаціях конкурсу: “Найкраща соціальна ініціатива”, “Найкраща інновація”, “Культура і мистецтво”, а також “Громадянська журналістика в мережі”. Окрім того, інтернет-користувачі шляхом відкритого онлайн-голосування вирішують, які проекти здобудуть призи публіки в усіх 18 номінаціях конкурсу.

Серед переможців The Bobs минулих років були: Йоані Санчез (Куба), Ліна Бен Мені (Туніс), Ushahidi (Кенія), Sunlight Foundation (США), Лі Ченгпенг (Китай), Алаа Абдель Фаттах (Єгипет).

До членів журі The Bobs у різні роки належали: Ай Вейвей, Мустафа Найєм, Майкл Анті, Ісаак Мао, Рустем Адагамов, Ерик Герсман, Розана Германн, Лоїк ле Мер, Музі Мей, Аммар Абдулгамід, Буді Путра, Шахідул Алам та Ендрю Барон.

Окрім 18 номінацій конкурсу The Bobs, Deutsche Welle з 2015 року вручає спеціальний приз “За свободу слова”. Цей приз отримує людина або ініціатива, яка особливим чином виступає в інтернеті за захист права людей на вільне висловлювання думок.

Фото з церемонії нагородження переможців The Bobs 2015

Контакти

Email: feedback.bobs@dw.de
Facebook: facebook.com/dw.thebobs
Twitter: @dw_thebobs
Hashtag: #thebobs16