До змісту


Етапи конкурсу


Старт дванадцятого конкурсу The Bobs – Best of Online Activism

Із 4 лютого по 3 березня 2016 року приймаються пропозиції для відзначення призами дванадцятого конкурсу The Bobs.

Номіновані проекти мають перебувати в відкритому інтернет-доступі однією з 14-ти мов (українською, арабською, бенгальською, китайською, німецькою, англійською, французькою, гінді, індонезійською, перською, португальською, російською, іспанською або турецькою) та відповідати критеріям будь-якої з 18 номінацій конкурсу.

На шанси перемогти жодним чином не впливає той факт, скільки разів один і той самий проект зареєстровано на сайті конкурсу. Тобто кожен сайт, блог або проект достатньо номінувати на сайті The Bobs один раз. Фіналістів конкурсу обиратиме журі.

Журі розглядає пропозиції та обирає фіналістів

Із 3 по 31 березня 2016 року працює міжнародне журі The Bobs. Журі визначає фіналістів: 14 номінантів у кожній із чотирьох міжнародних номінацій та по 5 номінантів у номінаціях для кожної мови. Серед фіналістів обираються переможці.

Наприкінці квітня міжнародне журі обере переможців у чотирьох міжнародних номінаціях. Інтернет-користувачі голосують і таким чином обирають переможців за версією публіки у всіх номінаціях The Bobs.

Онлайн-голосування

Користувачі голосують за фіналістів із 31 березня по 2 травня 2016 року. Кожен інтернет-користувач може віддати свій голос у кожній номінації один раз на 24 години. Проекти-фіналісти, які отримають найбільше голосів, стануть переможцями в номінаціях “Вибір користувачів”.

Засідання журі в Берліні

Міжнародне журі зустрічається на засіданні 29 і 30 квітня 2016 року в Берліні. Переможці в чотирьох міжнародних номінаціях обираються голосуванням журі в кілька турів.

Оголошення переможців

Перелік усіх переможців – за версіями журі та користувачів – буде оприлюднено 2 травня на сайті The Bobs. Переможці за версією журі та переможець, який здобуде приз “За свободу слова” від Deutsche Welle, запрошуються на церемонію нагородження до Бонна.

Церемонія нагородження

Вручення нарогод переможцям The Bobs відбудеться 14 червня під час медіаконференції Deutsche Welle Global Media Forum у Бонні.